.

.

AirSpade HT154 4-Нозе Продолжување со Спојка

AirSpade HT154 4-Нозе Продолжување со Спојка

DEN 8373.60

Износ
Во продавницата.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Лесни, армирано не-проводници fiberglass цевки.Дизајн обезбедува степен на електрична заштита.Елоксирани алуминиумски хардвер.Knurled површината обезбедува супериорни зафат за тесна поврзаност.Dual, машки навој конекции.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите