.

.

marat цвет Чорапи за Жени Мажи Фудбал Младите Девојки Чорапи Долги Чорапи за Водење на Атлетик Патување Работа

marat цвет Чорапи за Жени Мажи Фудбал Младите Девојки Чорапи Долги Чорапи за Водење на Атлетик Патување Работа

DEN 141.12

Износ
Во продавницата.

Можете исто така учествуваат во некои празнична активности, како ноќта на Вештерките, Божиќ и улица танцување.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Само купи бедрото високи чорапи, како подароци за Божиќ, родендени или специјални настан.Нашите долги чорапи за жените бедрото високи чорапи може да се направи вашите нозе да изгледаат повеќе не монотоно.Останете Добро - По повеќе тестови и експерименти, на бедрото високи чорапи ќе останете цел ден, не подолго слајд надолу, дури и ако одење или стоење цел ден.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Погоден за сите видови на фустани и occasions These црно и бело коленото високи чорапи може да се совпадне со твоите различни тимови.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Карактеристики : Нашата коленото високи чорапи може да бидат заменети со патики, чизми, кратки здолништа, долги здолништа и панталони.Висок квалитет на ткаенини направи нашата чорапи удобно, дише, светлина, супер непречено, високо еластична и кожата пријателски.Повод : Можете да го носат нашите спортски чорапи на повеќето ситуации, секојдневни случувања, како секојдневен сали, училишта, канцеларии, кои датираат, свадби, семејни вечери и колега собири.Висок Бедрото Socks The совршен подарок за различни стил : Гроздобер, Шик, Симпатична и Домот, додека, исто така, работи како заштитник во ладни услови.Женска бедрото високи sockings се големи подароци за семејството, сестри, пријатели, љубовници кои покажете ја вашата нега и љубов.Различни бедрото високи чорапи носи начини : може да носат екстра долги чорапи како бедрото високи чорапи, пати ги како над коленото чорапи или опуштеност, чорапи, различни носи начини направи да изгледаат повеќе стилски и да ви помогне да одговара на повеќето видови на облека лесно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите