.

.

VISTOP Не се Лизга Поздравниот Подлога за Деца и Кучето, се Згусне Sprinkler Базен Лето Отворено Вода Играчки - Забава Дворот Фонтана Игра Мат за 3 години+ Девојки, Момчиња и?

VISTOP Не се Лизга Поздравниот Подлога за Деца и Кучето, се Згусне Sprinkler Базен Лето Отворено Вода Играчки

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

【НЕ се ЛИЗГА ДИЗАЈН】Кога се репродуцира на вода, децата се одговорни да падне и да се повреди.Не се лизга текстура е дизајниран за да го зголеми притисокот и се овозможи на децата да уживаат во водата додека се осигура безбедноста. 【ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ】Изработени од еко-пријателски, трајни ПВЦ материјал без BPA и phthalates.Нека деца се блиску до природата и да уживате во прекрасната летна време. 【ПОТРАЈНИ】дебелината е 0.45 ММ, која е погуста и потрајни од други 0.25 mm поздравниот влошки, па домашни миленици и децата може да игра за тоа без да се грижиш за да се оштетат од шепи на домашно милениче.〔Совет : за домашни миленици треба да го намали нивните нокти прво, кога играте〕. 【КРУГ РАБОТ ДИЗАЈН】5mm проширува кружни работ запечатување помага да се носат вода притисок и спречување на пукање за време на употреба.Нивото на водата може да се прилагоди од страна на вода под притисок. 【ВОДА ПАРТИЈА】Држи вода партија на 67" sprinkler играчка за деца да се обезбеди доволно игра простор и само право кул забава со нивните семејства.Погодна за активности на отворено, backyards, плажи и тревници. 1* VISTOP Не се Лизга Поздравниот Подлога. 1* Sprayer Спојка. 1* О-Прстен. 2* Црево стегач. 1* Mesh торба. 1* Поправка Печ. 1* Настава.Децата треба да се користат под надзор на возрасните.Не ставајте душеци на тешко и нерамни површини (бетон, тераса, патеката, итн.).Не се укине или да го посипете кога се полни со вода, затоа што тежината на водата лесно ги прави да се распрснувале.Не донесе никакви остри објекти при внесување(како што се часовници, копчиња, накит).Проверете производот пред употреба.Ако постои било каков проблем, ве молам кажете ни во времето.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите