.

.

BANZAI Аркадна Поздравниот воден Парк

BANZAI Аркадна Поздравниот воден Парк

DEN 1679.76

Износ
Во продавницата.

Направи поздравниот во, од и околу оваа сите-во-едно игра воден парк.Двострано кошарка backboards со себе лепење skeeball целна Со гумени кошарка, фудбал/ватерполо топки и 6 авто-држејќи се фрли топки.Доаѓа со удели, компресор и лесно придава на градина црево.Се надува во 3 минути.Надуени големина : 183" L x 160"W x 95"H. Здрав dura-tech изградба.Вклучува компресор мотор со GFCI за максимална safery и погодност.Поздравниот и Експлозијата во Аркада Прскање Вода Парк.Направи поздравниот во, од и околу сето ова во една игра воден парк.Обидете се вашите вештини во двоен двострано кошарка backboard.Ги тестираат вашите аркадна способности со авто-лепење skeeball целта.Се игра на ватерполо.Трка надолу криви slide или off нуркачка рампата.Освежување надземни sprikler го задржува нуркање рампата влажни и масна.Надуени големина : 183" L x 160"W x 95"Х.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите