.

.

Алкохол Стакло - Произлегоа Очила - Сет од 6 Чаши - Кристално Стакло - Дизајниран - Користете го за - Шери - Shot - Водка - Алкохол - Срдечна - Секој Стакло е 2.25 оз. - со Barski - На

Алкохол Стакло - Произлегоа Очила - Сет од 6 Чаши - Кристално Стакло - Дизајниран - Користете го за - Шери

DEN 1356.00

Износ
Во продавницата.

Најдобрите европски квалитет стакло за крајна искра и јасност.машина за миење садови безбедно за дополнителна погодност.Направи одличен подарок за некој кој го цени квалитетот и пофини работи во животот. 5.6" H x 2.1" D. множество на 6 во боја кутија.Barski е лидер во кристал и стакло индустрија за над две децении.Нашите фунта угледот на обезбедување на купувачот со највисок квалитет на производи со повеќето цена ефективен цените е во тек.Овој сет на очилата се дел од Barski Tabletop Колекција дека е омилени сите времиња.Уметнички дизајнирани да се координираат убаво со било tabletop оркестарот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите