.

.

PAM Прицврстување Технологија WCYZ8114 Жолта Цинк Заврши Груб Навој Средено, 8 x 1-1/4-Инчен Завртка, 1000 Завртки по Кутија

PAM Прицврстување Технологија WCYZ8114 Жолта Цинк Заврши Груб Навој Средено, 8 x 1-1/4-Инчен Завртка, 1000

DEN 884.16

Износ
Во продавницата.

Завртки ќе работи со повеќето флексибилни бенд завртка пиштоли, вклучувајќи Hitachi Super Drive (бара BITD2178), Грабител (бара BITD2178), Tyrex (BITD2130 за 130-mm или BITD2160 за 160 mm) и Secno Duraspin (бара BITD2130 за 130-mm или BITD2160 за 160 mm). 2/3 груб навој.Дрво за дрво жолта цинк остра точка. 1,000 завртки по кутија (20 ленти од 50 завртки по лента).PAM вози битови.Од Производителот 8 x 1-1/4-Инчен груб навој жолта цинк, внатрешни дрвени завртки, конусни Т-25 torx се вози на одморите - супериорен малку ангажман, нема да cam надвор глави, и се протега малку живот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите