.

.

TOYANDONA Голф Пракса Топката Пластични Шупливи за Внатрешна Домашна Обука за Деца Детска играч на голф (Бела) 10pcs

TOYANDONA Голф Пракса Топката Пластични Шупливи за Внатрешна Домашна Обука за Деца Детска играч на голф (Бела)

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Оваа топка е лесен, погодна за внатрешна замав pratice, и да се осигура безбедноста на лицето.Пракса повеќе со нив, ќе биде добар голф играч, пракса го прави совршен.Лесни, мали, лесно за вас да го носат.Направени од високо квалитетни пластични, издржлив и може да се користи за долго време.Можете исто така да ги користат само за играње игри.Description Made на ЈП материјал, голф шупливи вежба топката, ова топката е многу светлина, погодна за внатрешна замав пракса.Ако сакате да се биде добар играч на голф овие топки ќе ви помогне да стигнат до вашиот целосен потенцијал.Пракса повеќе со нив, ќе биде добар голф играч, пракса го прави совршен.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : Пластика.- Големина : 4.1 cm дијаметар.- Можете исто така да ги користат само за играње игри.- Направени од високо квалитетни пластични, издржлив и може да се користи за долго време.- Лесни, мали, лесно за вас да го носат.- Пракса повеќе со нив, ќе биде добар голф играч, пракса го прави совршен. - Оваа топка е лесен, погодна за внатрешна замав pratice, и да се осигура безбедноста на лице.- Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including10 x Голф Топки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите