.

.

Детски Кралот 2 во 1 Конвертибилна Бебе Шетач, Виткање Висока Пејзаж на Младата Превоз, Новородените е Реверзибилна Bassinet Pram, Прилагодлив Крошна, Пелена Торба, Анти-Ш?

Детски Кралот 2 во 1 Конвертибилна Бебе Шетач, Виткање Висока Пејзаж на Младата Превоз, Новородените е Реверзибилна

DEN 3839.76

Износ
Во продавницата.

Оксфорд ткаенина е добра заштита од дожд. ❤ПРОСТРАНА СОБА и МОЌНИ, СКЛАДИРАЊЕ : бебето pram шетач содржи дише екран на windows за да се задржи простор свежи.Алуминиум легура материјал го прави bassinet pram светлина и лесно да се носат, погодна за семејни патувања или се случува надвор.Целото тело на дете pushchair шетач усвојува кожата-пријателски материјал.Дополнително може да се добијат : на мека перница, на нето-комарец, чаша носителот на пелена торба.Реверзибилна на владата да ги исполни вашите различни потреби. ❤ЕДНА РАКА ПАТИ & ПРЕНОСНИ ДИЗАЈН : бебето шетач лесно може да се состави и да не бара tools. ❤ПОВЕЌЕ ПРИЛАГОДУВАЊЕ : седиштето на бебето шетач bassinet може да се reclined да се со различни позиции за спиење, лажење и седи.Кога се соочува со седиште напред, високиот пејзаж шетач им овозможува на вашите деца да уживаат во погледот надвор и да се држат настрана од автомобил гасови.На 3 - позиција крошна и отстранлив стакло ќе ги заштитува вашето бебе од директна сончева светлина.Проширување гуми се молчи и да се носат-отпорни.Отстранлив се справи со е погодно за момчиња и девојчиња да се добие во и надвор.Постои мрежа светларникот на врвот, така што може да се набљудуваат бебе е состојба во секое време.Задните тркала ќе кочница со една нога. ❤БЕЗБЕДНОСТ СЕРТИФИКАЦИЈА : Детски Кралот бебе шетач има ASTM и CPSC заверена и можете да изберете со доверба.На 5-точка подигнат е ефикасен во заштитата на бебето безбедност.На шетач е опремен со пролетта суспензија систем за лесно се прилагодува на различни површини.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите