.

.

(1000 компјутери) #6-32 X 15/16, Хексадецимален Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, Месинг, Цинк Позлатен

(1000 компјутери) 6-32 X 15/16, Хексадецимален Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, Месинг, Цинк Позлатен

DEN 448.80

Износ
Во продавницата.

Дијаметар (Номинална) : #6 Thread Теренот : 32 Length (Номинална) : 15/16"Низ Станови : 1/4"Производ Класа : Изолација и Standoffs Order : Standoffs Category : Хексадецимален Женски Standoffs System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : 1/4" Низ Flats Thread на Ветер : Десен Thread Material : Brass Coating : Цинк Plated Coating Боја : Јасно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите