.

.

Џејсон Индустриски 122.0M057 Тип 400 Бескрајни Ткаени Рамен Појас, Полиестер, 122 Долго. 0.57 Широк

Џејсон Индустриски 122.0M057 Тип 400 Бескрајни Ткаени Рамен Појас, Полиестер, 122 Долго. 0.57 Широк

DEN 1135.44

Износ
Во продавницата.

Масло-отпорни, не-означување покрие Статични проводници.Еден Ply.Бескрајни ткаени полиестер кабелот.Џејсон Тип 400 рамен појаси се еден-ply, бескрајни плетени ленти изградена на цврсти стандарди е потребно да се исполнат барањата на модерната висока брзина на компактни дискови се бара стан појаси.Овие појаси се меѓусебно со Гејтс Брзина Флекс, #400 Пантер, Tilton Superspeed и Fenner Ултра Брзо 400. Овие високи перформанси рамен појаси имаат еден-ply на бескрајни ткаени полиестер кабелот врзани за нафта-отпорни, не-означување, статични спроведување chloroprene (Neoprene) гумени маски.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите