.

.

Висока Пета Сандали за Жените Ретро Лен Дами Оптоварување Сандали, Сандали за Жените Секојдневен Летни Чевли Жените Сандали Dressy Сандали Жените Женска Тенок Сандал

Висока Пета Сандали за Жените Ретро Лен Дами Оптоварување Сандали, Сандали за Жените Секојдневен Летни Чевли

DEN 1010.40

Износ
Во продавницата.

Пета мерки околу 49 сантиметри.Големината ќе биде помала поради конкавна дизајн, ве молиме, изберете ја големината според нога тип или шема големина предвидено пред да се направи нарачка.моден флип-апостолки сандали висок лак флип апостолки женска жените не се лизга секојдневен пораз камшик пешачење се лизга на чевли за жени слајдови платформа сандали жените повик за ткаени девојки женска флип апостолки или пиво атмосфера бела револвер за жените широк сандали ширина две рака женска големина 8.Подигнете отворање мерки околу 2" наоколу.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите