.

.

Калвин Klein Жените Модерна Памук Boyshort Panty

Калвин Klein Жените Модерна Памук Boyshort Panty

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

53% Памук, 35% Модални, 12% Elastane.Увезени.Машина за миење ладно, собори сува ниска топлина.Boyshort сече со целосна покриеност. 100% памук gusset за дише удобност.Мек, флексибилен логото корселе го задржува форма носат по носат и останува кажано, без премногу компресија.На Калвин Klein иконата.Оваа модерна памук boyshort е дефиницијата на напор.Направени со супер мека и еластична памук се водат за сите денот удобност.Дизајниран со оригиналниот Калвин Klein логото корселе, ова е спортски изглед можете да го носат под ништо.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите