.

.

Дуо Брзо 5018C 20 Мерач Поцинкуван Главен 1/2-Инчен Круна x 9/16-Инчен Должина, 5000 Пакет

Дуо Брзо 5018C 20 Мерач Поцинкуван Главен 1/2-Инчен Круна x 9/16-Инчен Должина, 5000 Пакет

DEN 441.84

Износ
Во продавницата.

Висок квалитет поцинкуван главен.Одличен во дресот на интегритет обезбедува супериорни држење на моќта.Длето Точка Главен.Кутија содржи 5000 поцинкуван staples.Може да се користи во Дуо-Брзо CS5000 Компресија Спојувач на Sure Shot 5020 DLAF Спојувач и EWC5018 A Електрични Спојувач.Од Производителот 5018 C - 9/16" x 20g 1/2" Круна парична Казна Жица Длето Точка Поцинкуван Главен (5000 staples по кутија / 10 кутии по картон).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите