.

.

SUGUTEE Слон Оркестарот, Големиот Слон Фигурини Статуа Дома Декор, Elefantes став Decoracion Casa (Шарени)

SUGUTEE Слон Оркестарот, Големиот Слон Фигурини Статуа Дома Декор, Elefantes став Decoracion Casa (Шарени)

DEN 1149.12

Износ
Во продавницата.

Занаетчиски : оригиналниот ембрионот на слон скулптурата е фрлен од страна на страна, и на сите видови на бои се испишани со рака.Материјал : Напредни Смола.Големина на : 7.9*6.8*4" Тежина : 1.65 фунти.Сместување : Слон има благослов на среќа, погоден за дневна соба, публикации, биро, покажат, бања, итн.Прекрасен подароци : слоновите се неверојатни подароци за годишнината, стаклена градина, Денот на Вљубените, Божиќ, роденден, денот на Благодарноста, итн.Слон декорација е многу погоден за домашна декорација, без разлика дали како празник декорација или како обичен tabletop декорација.Тоа изгледа многу убаво во секој простор.Шарени слоновите се насликани во модерната популарна бои, прави луѓето да се чувствуваат многу среќен и полн со младешка виталност.Тие ќе го фалат за тоа кога ќе го видите.Тоа ќе биде убава како одмор подарок за сестрана декорација.Тоа е многу погоден за комбинирање на некои различни елементи во домашна декорација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите