.

.

LKXHarleya Модерна Смола Аполон Биста Статуи со Боја Меур грчки Реплика Скулптури Фигурини Дома Декор, L

LKXHarleya Модерна Смола Аполон Биста Статуи со Боја Меур грчки Реплика Скулптури Фигурини Дома Декор, L

DEN 1928.40

Износ
Во продавницата.

● Креативен Дизајн : Класичен грчки карактер фигурини со портокал големиот меур кој ги комбинира гроздобер и модата, додадете уникатна уметничка смисла, тоа е дефинитивно најдобриот вкус додаток за декорирање на вашиот дом или продавница. ● Широка Примена : Фантазија украс кој го направи вашиот посетител се чувствувате неверојатно и незаборавно, погоден за вашиот дом, канцеларија, градина, кафе, бар, shopwindow, уметничка инсталација и така натаму.Совршен подарок идеја за пријател, семејство, колега како housewarming, свадба, роденден подароци. ● Премиум Материјал : Направен од високо квалитетни и издржливи смола материјал со нагласување на магистерски занает.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите