.

.

Куче Поводник Стигнале Одење Јака Автоматско Влечење Јаже Мали Миленичиња

Куче Поводник Стигнале Одење Јака Автоматско Влечење Јаже Мали Миленичиња

DEN 420.00

Износ
Во продавницата.

Тешки : силно куче поводник е направен од силна качување јаже и многу издржливи клип кука.Удобно справи : мека рачка можат да се заштитат рацете од јаже изгореници, ви донесе пријатно чувство и да уживате во чувството на прошетка со кучето.Меки, лесни и водоотпорен : дури и ако кучето е влечат, тоа нема да биде остарел или носи.Безбедност одраз во текот на ноќта : високо рефлективна куче поводник го прави можете безбедно да се видливи при одење во текот на ноќта.Совршен за пешачење, трчање или обука : Оваа 5-нога-долго куче поводник се постигнува совршен баланс помеѓу слободата и контрола, обезбедување на доволно слобода за вашето куче и се што вие го контролирате.Тип : Leashes Dog Поводник Тип : Основни Leashes Origin : CN(Потекло)Материјал : Nylon Season : Сите seasons Pattern : Цврсти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите