.

.

QDY -Стигнале Куче Поводник со Светла LED Светилка и Отпад Торба,16 Ft Куче Одење Поводник за Мали до Големи Кучиња Метежот Слободни Една Рака Кочница, Паузирате, да ги За

QDY -Стигнале Куче Поводник со Светла LED Светилка и Отпад Торба,16 Ft Куче Одење Поводник за Мали до Големи

DEN 1199.76

Износ
Во продавницата.

♠ Имаат ист едно Копче Пауза & Lock Систем за Безбедност - На сигурен систем за сопирање на повлекување од куче поводник овозможува на поводник едноставно сопирачки и заклучување, кога и каде ќе ви треба.Таа е апсолутно доволно издржливи за дневна прошетка.Најлон јаже, ABS пластика за домување, силна и стабилна, не-токсични и без мирис.Добредојдовте на нашата продавница!Стигнале Куче Leash One Копчето Пауза & Заклучување Безбедност System The стигнале куче поводник на главно беше развиен за да ви овозможи удобен и удобно контрола над вашето куче.Ако имате проблеми, контактирајте ја нашата продавница во време, ние ќе ви ги даде задоволително решение. ♠ Имаат ист силен, Издржлив Материјал - Изработени од еколошки материјали.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите