.

.

Хамилтон Плажа Класичен Стенд и Рачниот Миксер, 4 Quarts, 6 Брзини со QuickBurst, Сад Одмор, 290 W Врв Моќ, Црна и Нерѓосувачки

Хамилтон Плажа Класичен Стенд и Рачниот Миксер, 4 Quarts, 6 Брзини со QuickBurst, Сад Одмор, 290 W Врв Моќ,

DEN 1199.76

Износ
Во продавницата.

Две-во-едно : Лесни рака миксер лесно detaches од базата за екстра мешање флексибилност за да се справи со било печење рецепт.Се меша со леснотија : Со 290 w врв моќ и 6 прилагодливи брзини, плус Брзо пукна, може да се прилагоди на вашата кујна миксер да се преземат за секоја задача во рака, од брзо камшик бавниот се промешува.Удобност и контрола : Сад остатокот функција им овозможува на рачниот миксер да седнете на работ на садот за да се елиминира неуредна drips.На shift & промешајте функција ротира на чинијата за темелно мешање. 4-Четвртиот сад : на Оваа страна и да застане миксер доаѓа со нерѓосувачки челик сад се доволно големи за да се приспособат на вашите омилени рецепти додека сеуште фитинг удобно во вашата машина за миење садови.Разноврсна прилози : Кујна миксер сет вклучува традиционални beaters, whisk, и тестото куки.Стил : Застане Миксер различни прилози, вклучувајќи класична beaters, whisk, и тестото куки, да додадете нејзината флексибилност.Шест брзини и Quick Burst нека ви се прилагоди на вашиот мешање за ништо од совршено меки мрзнување на леб или тестенини тесто.4 четвртиот нерѓосувачки челик сад е доволно голема да се меша вашите омилени рецепти додека сеуште лесно монтирање во вашиот фрижидер.Сад Остатокот стабилизатор и Shift & Промешајте сад додадете за удобност и леснотија на користење, па ќе може да се добие за готвење во ниеден момент!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите