.

.

UXZDX CUJUX ТВ Екранот Стојат Универзална Десктоп Заграда, Мулти-Функција на Чување ТВ Лаптоп, Десктоп Компјутер Полица

UXZDX CUJUX ТВ Екранот Стојат Универзална Десктоп Заграда, Мулти-Функција на Чување ТВ Лаптоп, Десктоп Компјутер

DEN 8209.92

Износ
Во продавницата.

Цврсто на универзална дрвена платформа.Уникатен : Поради уникатен дизајн на дрво графика, одличен подарок во семејството или канцеларија може да одговара на било какви декорација.Добро држење на телото : Со користење на дрвени екранот загради за да се зголеми вашиот вратот, грбот и рамената, се протега, да се зголеми вашиот гледање висина.Канцеларијата за организаторите : Уживајте во вашиот компјутерски екран или лаптоп со вашиот компјутер на екранот или лаптоп објавен вредност десктоп простор од страна на истражувачкото вашиот компјутерски екран или лаптоп.Мазна, удобно, еколошки.Цврсто на универзална дрвена платформа.Уникатен : Поради уникатен дизајн на дрво графика, одличен подарок во семејството или канцеларија може да одговара на било какви декорација.Добро држење на телото : Со користење на дрвени екранот загради за да се зголеми вашиот вратот, грбот и рамената, се протега, да се зголеми вашиот гледање висина.Канцеларијата за организаторите : Уживајте во вашиот компјутерски екран или лаптоп со вашиот компјутер на екранот или лаптоп објавен вредност десктоп простор од страна на истражувачкото вашиот компјутерски екран или лаптоп.Мазна, удобно, еколошки.Име : Компјутерски bracket Material : wood Color : како shownnotes : 1. За рачни мерења, ве молиме овозможи 1-3 cm разлика.2. Поради причината на екранот на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Само продаде главниот производ полица, другите не се продаде.Листа : 1 * bracketget вашиот монитор и исклучување на вашето биро, за ослободување до вредни недвижности да шират и да се задржи нешта.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите