.

.

Dafang 3D паметен Телефон Екран Зголемувачот Зголемена 12 Инчен Екран Преносни Виткање Дрво Заградата Универзална Зголемена Стојат Видео Проектор,Беж

Dafang 3D паметен Телефон Екран Зголемувачот Зголемена 12 Инчен Екран Преносни Виткање Дрво Заградата Универзална

DEN 2395.20

Износ
Во продавницата.

ПОДОБРО ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО - High-definition визија,заштита од радијација,Без Напојување,3 D визуелни уживање,да се спречи визуелна замор.ПОГОДЕН ЗА БИЛО кој МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН - Зголемена екран зголемувачот одговара на iphone и повеќето Android телефони, вклучувајќи го и Samsung Android модели и други паметни телефони.ПРЕНОСЛИВ Производ големина : 26.2*19.2 cm.Производ пакување големина : 26.5*19.5 cm.Компатибилен со : сите мобилен телефон.Answer : ___________________________ Note : -не користете тешко избрише нула објективот, кога не е во употреба, ве молиме користете мека крпа за заштита на леќите.-Го прилагодите растојанието од мобилен телефон рамка за леќа и агол, фокусна должина прилагодување,леќа агол,со цел да се постигне најдобар поглед и оптимално засилување ефект.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите