.

.

12 Екран Зголемувачот и Свитлива Phone Држач за iPhone, Samsung Галакси и Сите Други паметни телефони – Мобилни телефони 3D Зголемувачот Проектор Екран за Филмови, Видеа и Игр

12 Екран Зголемувачот и Свитлива Phone Држач за iPhone, Samsung Галакси и Сите Други паметни телефони – Мобилни

DEN 326.16

Износ
Во продавницата.

Мала тежина и преносни.Можете да го користите екранот засилувачи со било кој паметен телефон, без разлика дали имате i Phone, Samsung, или уште еден Android уред.ПОГОДНОСТ – комбинација од мобилен телефон засилувач и еден мрзелив стојат, погоден за ANYWERE и во секое време.Сега можете да зумирате екранот три пати и одржување на јасна слика без батерии.Филмот е отпорен на сина светлина УВ, го намалува зрачењето. - Не батеријата е потребно.Производот е едноставен и лесно да се носат, лесен во тежина, мала јачина.Удобно!Удобен!Насекаде! Answer : ___________________________ Note : не го изложувајте лупа директно на сонце, а не се фокусираат на очите за да се избегне горење на вашите очи.Уживајте youtube / TV / Видео со 3 X поголем екран.Супер-тенок кога укината и може да се носи околу себе во ташна или торба лесно.Гледање на видеа и филмови, на вашиот телефон. 3 D ЕФЕКТ Подароци за бабите и дедовците, читање и вести со зголемување на слики; Подароци за децата, подобрување на нивната instragram игра!.Го вклучите вашиот мобилен во "Таблет".Никогаш не ќе мора да се грижите за полнење на батеријата на вашиот екран зголемувачот и, исто така, се заштеди енергија .Покрај тоа, ако ви се допаѓа игри за мобилен, да се претвори вашиот паметен телефон, во конзола за игри!Ако избереме нашите производи! ✅ Голема Карактеристики : - Многу Практични.кои го прават тоа полесно да се види на филм или вести видеа на вашиот телефон. - Мини Мобилен проектор . - Широко се компатибилни.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ – Овој екран зголемувачот е речиси универзална.Погоден за надворешно, кампување, туризмот, рекреација и други места.3-4 Times Magnifing за Подобро Прикажување - зголемена вашиот телефони екран 2 до 3 пати од големината, со појасна слика, посветла боја , посилна акција, и заштита од радијација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите