.

.

SSMDYLYM Универзална Десктоп Мобилен Телефон Носителот Пластични се Залагаме за Прилагодливи Таблета Свитлива Табела Мобилен Телефон Стојат Носителот

SSMDYLYM Универзална Десктоп Мобилен Телефон Носителот Пластични се Залагаме за Прилагодливи Таблета Свитлива

DEN 1952.88

Износ
Во продавницата.

Пакет содржи : 1*stand Note : 1.Дизајниран со можност да биде продолжен мазна пол, што ќе ви овозможи да се прилагоди на висината дека удобност вас, 5-85 степен прилагодливи нагоре и надолу, па ќе имате совршен агол да се гледа видео, читање порака или готвење рецепт, итн.На дното е додадено со анти-лизга силикони, не се работи само за рамнотежа на стојат на биро цврсто и да се спречи стојат паѓа на масата, но исто така ги штити вашето биро добро.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите