.

.

Мобилен Телефон Стојат, Биро Телефон Носителот - Lamicall Висина Прилагодливи Агол Мобилен Телефон Стојат, Лулка, Клупа за Десктоп, Канцеларија, Компатибилен со Сите 4-10

Мобилен Телефон Стојат, Биро Телефон Носителот - Lamicall Висина Прилагодливи Агол Мобилен Телефон Стојат,

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

【Висина Прилагодливи Агол】надградена Lamicall телефон стојат може да се прилагоди на висина од 159-205mm (6.25-8.07 инчи).Лесно да се прилагоди на висината како ви се допаѓа со лизгање на лентата за непречено. 60 степени прилагодување на агол обезбедува удобен агол како што сакаат. 【Здрав Само вметнете по должината на стрелката за брза инсталација. 【Дебели Случај Пријателски】Овој Телефон стојат одговара на телефон со дебелина рамките 0.71 инчен(18mm).На задебелена силикони backrest подлога и гума кука да се осигурате дека вашиот телефон е цврсто фиксиран во место и да ги заштити од лизгање и гребење. 【Широк Compatiblity】 Универзален телефон клупа работи со сите паметни телефони и мали таблет од 4-10 инчи, како Apple i Phone 13 Мини, 13, 13 Про, 13 Про Max, 12 Мини, 12, 12 Про, 12 Про Max, Про 11, 11, 11 Про Max, SE 2020, XS, XS Max, XR, X, 8 7 6 Плус, Switch, Галакси S21 Ултра, S20, S10, S9, S9 Плус, A71, A51, A11, Edge, Белешка 20 ултра Google Пиксели, LG, Nexus, HTC, Huawei Колега Про, Xiaomi Redmi, ipad mini.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите