.

.

Боречка Чевли се Печати Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети Држачот за Канцеларија Патување Farmhouse Розова-Стил

Боречка Чевли се Печати Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети Држачот за Канцеларија

DEN 326.16

Износ
Во продавницата.

мобилен телефон носителот користи алуминиум легура како заграда, на школка е пластика, а на дното има не се лизга силикони нозете, која има силна товарот капацитет и може да се поддржи вашиот мобилен телефон или дури таблет.Можете да уживате во забавата на вашиот телефон без да се грижиш за намалувањето или нула вашиот телефон.десктоп прилагодливи мобилен телефон носителот на големината : 3.5*2.4*6.3 инчи може да се прилагоди за да одговара на вашите различни гледање потреби.Овој мобилен телефон стојат ви овозможува удобен агол на гледање, ви помага да го поправи вашиот држење на телото и го намалува притисокот на вратот и грбот.Лесен дизајн, укината во мини тело, зазема мал простор, лесно да се носат, па лесно може да се стави во ранец или џеб, и го носат истиот со вас, многу погоден за гледање видеа, читање и учење, играње игри, видео повици и видео конференции итн.Интересно мобилен телефон носителот, многу погоден за патување, гледање филмови дома, канцеларија за состаноци, фитнес вежби, јога, e-mail, учење, готвење, референцирање онлајн рецепти, итн.совршен придружник.За родендени, Божиќ,одмори, купи совршен подарок за пријателите и семејството.Ако сте го купиле нашите производи виткање мобилен телефон носител, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите