.

.

Светлината Во Темнината Црвениот Столб Свеќи - Наместете го на 2 Unscented Свеќи - 6 инчи Висок, 3 инчи Дебела - 36 Час Чисти Горат Време

Светлината Во Темнината Црвениот Столб Свеќи - Наместете го на 2 Unscented Свеќи - 6 инчи Висок, 3 инчи Дебела

DEN 428.40

Износ
Во продавницата.

СЕТ ОД 2 UNSCENTED Столб Свеќи.Секоја свеќа е 6" во висина, 3" во дијаметар.Столб свеќи содржи 100% доведе слободни фитил.Направени со квалитет, восок од јадрото да overdip така свеќи одржување на бојата во текот на горење.ЦРВЕНИОТ СТОЛБ свеќи одржување на бојата, додека горење и направи убава партија centerpieces, дома декор или spruce до секој празник табела.Без чад со светла 36 ЧАСА чисти ГОРАТ ВРЕМЕ.Се создаде опуштена атмосфера дека само свеќи може да се обезбеди.Овие свеќи се мора да ја има во секој дом итни комплет.Боја : Црвена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите