.

.

Тешки Памук Ektorp Отоманската Покрие Замена е Направен Компатибилен за IKEA Ektorp Footstool Или Столче Slipcover (Сина)

Тешки Памук Ektorp Отоманската Покрие Замена е Направен Компатибилен за IKEA Ektorp Footstool Или Столче Slipcover

DEN 1439.52

Износ
Во продавницата.

Висок квалитет на памук за троседот капак кој се вклопува ektorp footstool капак.На Ikea footstool маска или Ikea столче поклопецот е добро дизајнирани.Ова столче корица вклопува многу добро.Ние специјално тестирани за да бидете сигурни дека тие се добри, квалитетни и издржливи.Оваа Ektorp footstool поклопецот е дизајн за Ikea Ektorp footstool само.Footstool не е вклучен!.Бојата на вистинските производи можеби малку различен од фотографијата, бидејќи различни екраните на осветлување и да ги направи сите се погледне малку различни.Пакетот вклучува само ektorp footstool капак.На footstool не е вклучена.Предупредување : За перење, хлор.Нема висока температура и суво.се исуши или екстра спин за најдобар резултат.Боја : Сина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите