.

.

Се водат Жакард Отоманската Маска, Правоаголни Отоманската Slipcover Мека гума за џвакање Дното Машина Перат Footstool Заштитник Виткање Складирање на Изметот Мебел Зашти?

Се водат Жакард Отоманската Маска, Правоаголни Отоманската Slipcover Мека гума за џвакање Дното Машина Перат

DEN 623.76

Износ
Во продавницата.

85% Полиестер+15% Spandex.Парична казна Ткаенини : Ова мека текстура водат троседот маска е направена од најлуксузниот и дебели плетени Жакард со мали проверки шема материјал. 85% полиестер 15% spandex ткаенина прави овие slipcovers повеќе жив и издржливи.Мерка Големина : Должина 35.4-45.7 инчен(89.92-116.08 cm), Ширина 23.6-30 инчи(59.94-76.20 cm), Висина на 15.7-19.7 инчен(39.88-50.04 cm).ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме мерка вашиот отоманската пред купување.Неспоредлива Функција : Високо водат ткаенина дава на сите круг на заштита за вашиот отоманската империја.Овој вид корица вклопува плоштадот османлиите, правоаголен облик османлиите и 5 двострано преголеми за складирање на отоманската империја.Не само што се заштитува вашиот отоманската од дамките, но исто така го обновува вашиот мебел дома, креирање на сопствени тапациран изглед.Предности : ви Даваат повеќе и подобро оркестарот инспирација со користење на овој отоманската slipcover и трансформирање на вашата декорација стил во еден импресивен што го прави вашиот дом оркестарот повеќе убави.Услуги на клиентите& Чистење Совети : CLGTY обезбедува 24 часа услуги на клиентите секој ден.Ако имате било какви прашања или ви се потребни дополнителни им помогне на, ве молиме контактирајте со нас во секое време.ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.ПЕРЕЊЕ СОВЕТИ : Машина перат(ладно), нежни циклус, собори сува ниска.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите