.

.

Dolity Водат Отоманската Покрие Плоштадот Отоманската Slipcover Мебел Заштитник Виткање Складирање на Изметот Мебел Заштитник Мека Slipcover со Еластична Дното - Црна

Dolity Водат Отоманската Покрие Плоштадот Отоманската Slipcover Мебел Заштитник Виткање Складирање на Изметот

DEN 503.76

Износ
Во продавницата.

Памук. * Повеќе бои се достапни за вашиот избор, redecorate ваша задача столици, правење на вашиот ронлив но сепак сигурен стол нови повторно. * Материјал : се водат памук полиестер ткаенини. * Одберете еластична памучна ткаенина, кој може да се вклопат на стол добро, лесно да се отстрани и да се мијат. * Седиштето се покрие може идеално да се спречи стол од тоа да биде изгребани или прекриени со прашина.Модерната едноставен дизајн да ги красат вашата канцеларија или дом. * Должина на : 68.58-81.28 cm(27-32 инчен), ширина : 68.58-81.28 cm(27-32 инчен), висина : 43.18-45.72(17-18 инчен).Боја : Црна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите