.

.

Сомот Отоманската Капак, се Водат Круг Отоманската Slipcover Pouffe Покрие Мека гума за џвакање Footstool Заштитник Опфаќа Погоден за Дневна Соба-Taupe-X-Големи

Сомот Отоманската Капак, се Водат Круг Отоманската Slipcover Pouffe Покрие Мека гума за џвакање Footstool Заштитник

DEN 815.76

Износ
Во продавницата.

Висок-квалитет Кадифени Ткаенини : Оваа убава отоманската поклопецот е направен од супер меки кадифени кадифен ткаенина, богата, дебела и удобно, еластична и не е лесно да исчезнат.Висок Еластичен доволно за да одговара на повеќето круг подложка за нозе.Применливи Големина : Мал : дијаметар е 48-55cm(19-22inch), Medium : дијаметар е 58-70cm(23-28inch), Големи : дијаметар е 75-85cm(30-33inch), X-Големи димензии : дијаметар е 86-105cm(34-41inch), сите висина : 30-40cm(12-16inch).Ве молиме мерка вашиот подложка за нозе пред да нарачате.Целосна Заштита : Нашиот круг отоманската покрие обезбедува целосна заштита за footstool.Заштитете го вашиот отоманската од секојдневните солза, spills, дамки, деца scribble или домашно милениче'scratch и така натаму.совршен за домови со деца и домашни миленици.Совршено се Вклопуваат : еластичен бендови дизајн на дното на отоманската slipcover обезбедува целосна заштита за footstool, и направи столче покрие не е лесно да се слајд, непречено и навремено-слободни, да ги задржи на престој во местото цврсто.Лесно Нега : Машина перат, посебно во ладна вода, на нежен циклус, не кајгана и железо.Пакет : 1 парче отоманската капак (Отоманската не е вклучен).Боја : Taupe | Големина : X-Large.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите