.

.

CALIDAKA Плоштадот Отоманската Маска, Pouffe Маска, Плоштад Водат Отоманската Покрие N-на Лизга Еластична Дното Дише Мека Footstool Покрие Машина Перат(Вино Црвено)

CALIDAKA Плоштадот Отоманската Маска, Pouffe Маска, Плоштад Водат Отоманската Покрие N-на Лизга Еластична Дното

DEN 1264.80

Износ
Во продавницата.

【Целосна Заштита на】 : Овие отоманската опфаќа се супер меки и удобни, природни и еколошки E-КО пријателски.Заштитете го вашиот отоманската од spills, дамките и нагон за чешање на окото.Одличен избор за домови со деца и домашни миленици.Високо се препорачува за двете кожа и текстил за мебел. 【Материјал】 : Плоштадот Отоманската Маска е направена од Полиестер и Spandex жакард материјал, мека и кожа-friendly на допир,дише и удобно кога ќе седнете на, трајни и носат-отпорни, за време на вашите употреба. 【Напор Погодно Инсталирате】 : Еластична Дното околу полите за зајакнување на отоманската маска, направи го поклопецот останува во место подобро.Совршена комбинација на еластичноста и се намали отпорот ќе се минимизираат времето кое ќе го потрошите зацврстување и мазнење.Целосната-перница покриеност покажат сосема нов, повеќе-трајни троседот. 【Единствени Функции и Ткаенина】 : Ова мека текстура водат троседот маска е направена од најлуксузниот и дебели плетени Жакард со мали проверки шема материјал. 【Лесно се Грижи】 : Машина перат за лесно грижа и одржување, се мијат на температура околу 30 целзиусови степени, благи перење детергенти се советува, ве молиме да не кајгана.Не железо.Боја : Црвено Вино.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите