.

.

DIAOD Мрзливи Троседот,Виткање Стол Троседот Каучот Кревети Дневна Стол Гледа TV Паузата за Ручек Сите Видови на Сцени се Достапни (Боја : E)

DIAOD Мрзливи Троседот,Виткање Стол Троседот Каучот Кревети Дневна Стол Гледа TV Паузата за Ручек Сите Видови

DEN 9055.44

Износ
Во продавницата.

● Троседот сетови од памук, дише, кожата-friendly мека. ● Вграден во патент дизајн за да се спречи гребење на подот, лесен за чистење. ●Пополни Јун свила, меки, добра еластичност, здраво и удобно. ● Троседот рамка на високо-квалитетни челик, трајни, да се зголеми работниот век. ● 6 прилагодливи агол, сигурен, можете да легнете, свитлива, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА паузата за ручек сите видови на сцени се достапни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите