.

.

1-3/8 Зглоб, Хром

1-3/8 Зглоб, Хром

DEN 2693.28

Износ
Во продавницата.

Вистински ОЕМ замена дел.Kason гради производи кои се користат во комерцијални прехранбената индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Kason 1248-000024 1-3/8" Зглоб, Хром .Kason произведува супериорен во однос на опрема за комерцијални foodservice индустрија.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите