.

.

Косата со Чешел за Невестата,Свадба Лист Бисери Долга Коса Чешел Накит рачно изработени Свадба Headpiece Деверуша Коса Додатоци, Матурска Страна Чешли за Жени и Девојк?

Косата со Чешел за Невестата,Свадба Лист Бисери Долга Коса Чешел Накит рачно изработени Свадба Headpiece Деверуша

DEN 592.80

Износ
Во продавницата.

❀Услугата : рачно изработени, Квалитет Загарантирана, Погоден за невестата, деверуша или цвет девојки, Ако имате било какви проблеми ,ве молиме да се поврзете со нас ,ние ќе ги реши проблемите веднаш за вас, додека не се задоволни.Ние сме многу внимателни за пакување на секој чекор.јасни кристали монистра украсени на Алуминиумски Лисја.Прекрасен избор за невести во потрага по изјавата коса додатоци за да се носат во грб или на страна на нивната коса.Цветни свадба коса додатоци стил.Бренд : Silldedr Hand wired, Флексибилни и bendable Size : должина околу 20cm,широк околу 7cm Color : Сребро, Gold Shape : Flower Series : Булчински косата со чешел❤ Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината/Божиќ/Црн петок/Вечер и кои било други специјални occasions Attention : Големина може да се 1-2cm неточноста поради рака мерење; Боја може да биде мала разлика поради различни осветлување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите