.

.

LIUPENGWEI Самовила String Светла, 10M~600M Отворено Цветен Жица LED String Светлина за Спалната соба Свадба Партија Градина Декорација Дух Светлина (Боја : Виолетова, Големина : 600m6

LIUPENGWEI Самовила String Светла, 10M~600M Отворено Цветен Жица LED String Светлина за Спалната соба Свадба

DEN 10878.96

Износ
Во продавницата.

Уредување на хотели, ресторани, трговски објекти, домови, windows, клубови, Божиќ, ноќта на Вештерките, концерти, танц сали, итн.Водоотпорен високо-моќ мемориски контролер : Постојат 8 режими кои можат да бидат слободно избрани и контролирани, 1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите