.

.

25FT Отворено String Светла со Далечински Timmer Dimmer, IP65 Водоотпорен Патио Виси Светла со 10 LED G40 Shatterproof Пластични Светилки, предводена String Светла за Косење, Двор, Gazebo, Градин

25FT Отворено String Светла со Далечински Timmer Dimmer, IP65 Водоотпорен Патио Виси Светла со 10 LED G40 Shatterproof

DEN 614.40

Износ
Во продавницата.

【Водоотпорна Кристалниот Глобус Светла】отворено string светла се IP65 водоотпорен и направени со дебели, rubberized канапи, може да бидат сигурни и висат нив во било клима, дали ќе го добиете многу дожд, ветер, снег, или сонце.Премиум led светилки се дизајнирани да издржат и абење на отворено во текот на годината.СОЗДАВАЊЕ НА ПРЕКРАСНИ ОСВЕТЛУВАЊЕ НА ВАШИОТ ПАТИО, ГРАДИНА, РЕСТОРАН, ИЛИ ВАШИОТ СЛЕДЕН ПАРТИЈА!. 【Стилски Дизајн ништо подобро од Famiatm патио string светла миг во долги ноќи, На Famiatm патио string светла се изработени од високо квалитетен материјал и водоотпорен технологија, сигурен, флексибилен и практичен, за да се исполнат осветлување и декорација потребите на различни прилики.Ние имаме тим од дизајнери и техничари со години солидно искуство, брилијантен техника, и единствена визија, што сакаат да совршен секој осветлување производи.Ние се земе инспирација од нашиот секојдневен живот, да се пријавите на нашите производи и донесе осветлување на убавина, креативност, и погодност за вас.6 сцена можат да се користат за декорација на пазарот, кафе, бар, град скок, ресторан, бизнис фестивал, итн.Убава средина за вашиот бизнис успех, се Создаде незаборавни момент за вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите