.

.

50Feet G40 Отворено Патио String Светлина Connectable Свет Светла со 52 Јасно Светилки(2 Резервни), УЛ Наведени Дворот Светла за Комерцијални Затворен Оркестарот, 50 Виси Приклучо?

50Feet G40 Отворено Патио String Светлина Connectable Свет Светла со 52 Јасно Светилки(2 Резервни), УЛ Наведени

DEN 815.52

Износ
Во продавницата.

За Светилки за замена, ве молиме да пребарувате B00 R25 V92 Y.Широко се користи на отворено патио светла : Овие lumiled сијалица string светлата се совршено декорација за балкон тераса, градина, тремови, пергола, gazebo, дек, шатор, забава, скара, град покрив, чадор, вечера, свадба, роденден, за Нова Година партија, кафе и повеќе. може да овие затворен string светлата се користи на dimmer?.Приклучокот на првата сијалица : 6 инчен.G40 lumiled светилки се dimmer компатибилни.Тоа е УЛ уверение, безбедно и издржливи.На Brightown патио string светла се изработени од високо квалитетен материјал и водоотпорен технологија, сигурен, флексибилен и практичен, за да се исполнат осветлување и декорација потребите на различни прилики.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите