.

.

XHDDYY-LED Нето Светла, Топло Бела Отворено Водоотпорен Градина Самовила Светлина, Мрежа String Светла за Божиќ Дрво, Патио, Дек, Ограда, Барака

XHDDYY-LED Нето Светла, Топло Бела Отворено Водоотпорен Градина Самовила Светлина, Мрежа String Светла за Божиќ

DEN 971.04

Износ
Во продавницата.

Додава Совршена Атмосфера за вашата Градина. [ВОДООТПОРЕН И БЕЗБЕДНО] Обезбедува добра заштита за вашиот самовила светла и го спречува јавните или прскање со вода од секој агол.Карактеристики : Материјал : ПВЦ,Бакарна жица,Електронски компоненти,Транспарентни поврзување wires Cable Боја : Clear Lighting боја : Топло white Size : 1.Супер-Светли но не и Блескави, Soft light.Детален опис : 1.6 M*4 M, 8 M*10 M имате мемориска функција, поставување на владата се уште ќе постои и по затворање и reopening, па вие не мора да се погледне за стариот режимот цело време.Овие нето светлата се убави прилог на вашата градина, додава совршена атмосфера за вашата градина, отворено мрежа светла навистина се облекуваат вашиот двор лесно да се заврши околу, дрвја.Не се повлече на кабелот силно!2.Оваа светлина string е ветер : -доказ, но потребно е да се заврши на контролорот и приклучок за надворешна употреба, и да се стави жицата на интерфејсот надолу за да се спречи површински од преполнети и предизвикува електрични истекување.9 ft)/96 LED,2М*2 M(6.Згусне Висок Квалитет на Мрежата Кабел е Лесен за Употреба,многу е лесно да се стави и да не се испреплетени.[УДОБЕН И УДОБНО] Овие нето светла имаат магија да се направи сè убава и прекрасна. [ПО ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА] Ако имате било какви прашања во врска со нашата мрежа светла, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со 100% Задоволни Услугата во рок од 24 часа.Како што не Постојат очигледни Божиќ елементи, може да се користи на целата година за градина, спална соба, дневна соба и домашна декорација.6*13 ft)/880 LED,10 M*8 M(32. [8 ОСВЕТЛУВАЊЕ SETTINGS] Самовила мрежа светла додава различни допир на различни расположение на пошироката околина, Изберете стил сакате да ја користите(мирно, во бран, секвенцијален, slo-glo, си поигруваше со флеш, бледнеат, трепкане flsh, комбинација).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите