.

.

PROYAMA 42.7 cc 2-Циклус Гас Powred Плевел Јаде Плевел Тример, 2-во-1 Гас String Тример и Четка Машина, Анти-Вибрации Систем Цевка

PROYAMA 42.7 cc 2-Циклус Гас Powred Плевел Јаде Плевел Тример, 2-во-1 Гас String Тример и Четка Машина, Анти-Вибрации

DEN 825.60

Износ
Во продавницата.

[ЕПА Потврдија Мотор] Тоа ќе празнење помалку гориво гас во употреба, и нема да предизвика загадување или не е тешко да се човечкото тело. [Моќен Мотор] 2 HP 2-циклус 42.7 cc мотор обезбедува поголема моќ со лесен стартер, тоа може да го намали поголеми гранки efficiently Comfortable двојно рамо, рака. [Лесно ракување и складирање] Лесно да се справи со бидејќи на handlebar дизајн, брзо ослободување сплит окното за лесен транспорт и чување. [Заштита] вибрации намалување рамо темперамент,уво бранителите,, ракавици, се соочуваат со штит,сите можат да се заштитат и да ви помогне кога се работи Брзо ослободување сплит окното за лесен транспорт и чување. [Една Година Гаранција] Добредојдовте да контактирате со нас преку е-маил за било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 2 ВО 1 STRING ТРИМЕР и ЧЕТКА МАШИНА PAKAGE ВКЛУЧУВААТ : 1 x 42.7 cc моќен главната единица 1 x најлон глава 1 x 3 T Сечилото 1 x 40 T Сечилото 1 x пила заб 9" четка Сечилото 1 x тример линија 1 x вибрации за намалување на рамо се подигнат 1 x уво бранителите 1 x безбедност очила 1 x заштитни ракавици 1 x алатки за полнење торба 1 x 1.2 L гориво мешање шише 1 x настава ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ Мотор : 2 удар 42.7 cc гас Силата на моторот : 1.2 KW / 2.0 HP Пренос метод : Automatic центрифугални спојки, спирална опрема Carburetor : Дијаграм Вкупна должина : 185cm (73") Гас мешање размер : 1 : 40 Палење : CDI.Проектот систем : Лесно Одвратна Запирање Метод : Предизвика Коло Основно Краток Капацитет на Резервоар за Гориво : 1.2 L Делови и сервис се достапни, добредојдовте да не контактирате со или компанијата на е-маил.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите