.

.

Замена на Решетката Ткаенина Совети за CCIVV 5.0/5.6 Инчи Перо Пенкала (Пакување од 12)

Замена на Решетката Ткаенина Совети за CCIVV 5.0/5.6 Инчи Перо Пенкала (Пакување од 12)

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Замена совети само одговара за CCIVV 5.0 & 5.3 & 5.6 инчи перо пенкала.Направени од проводен хибрид влакна и гума.Лесно е да се добие совети замени без било алатка.Зголемување на животниот век на вашата CCIVV влакна совет styluses.Ве молиме да пребарувате ASIN : B01 CGN6 E3 U / B01 CGN6 FDY за да се најде fit-во можност перо пенкала.Содржината - Во CCIVV мало пакување 12 х 8мм мрежа совети Compatiblity : Натпревар CCIVV 4 Парчиња 5.0 Инчи Хибрид Мрежа Влакна Совет Перо Пенкала & CCIVV 4 Парчиња 5.6 Инчи Долго Мрежа Падна Styli Спецификации : Материјал на совет : гума, влакна Бои : Сива Зошто CCIVV влакна совет или перо : Главен материјал од не ' рѓосувачки челик и бакар високо подобрување на електричната спроводливост.Пенкало реагира со многу малку притисок и glided во текот на екранот многу глатко.Добро направени & тешки со убав квалитет изгледа доведува до добар избор за статистика, училиште, хотел, resturant, болница, банка, итн.Со CCIVV : Ние преземе целосна сопственост и одговорност за квалитетот на нашите производи.Но, ако поради некоја причина не сте задоволни со било кој производ од CCIVV, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми ефикасно.ПРЕТПАЗЛИВОСТ : Не се погодни за деца под 3-годишна возраст, содржи мали делови, се грижи за опасност на голтање од страна на децата.Топло прашува : Она што се гледа на сликата е апсолутно што тоа се, можеби ќе се чувствувате малку на боја разлика предмет на следење и камерата, ве молиме во вид преовладува.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите