.

.

Базен Покрие Пумпа над Земја - Подводните Вода Sump Пумпа Пливање Вода Отстранување Пумпи, со Дренажа Црево & 25 Метри Екстра Долг Кабелот за Напојување, 850 GPH inGround, 3 Ада?

Базен Покрие Пумпа над Земја - Подводните Вода Sump Пумпа Пливање Вода Отстранување Пумпи, со Дренажа Црево

DEN 2354.40

Износ
Во продавницата.

????【Главните Параметри】 : базен покрие пумпа QMAX : 3000l L/H, HMAX : 3.2 m AC : 110 V/60 HZ 75 W Максимална Температура на Вода : 95℉, водоотпорен ниво : IPX8. ????【Прирачни Материјали и Дизајни】:над земјата базен пумпа донесе здрав ABS школка,која може да се спротивстави на лоши временски услови.Четири страни на малата гигант пумпа се сите мрежа екран,кои можат да влезат во вода во голем простор.Вграден-во контрола на температурата на јадрото спречува гори сува кога транспорт сува. ????【Висока Комунални дренажа】:Висока Комунални drasinage : На maximurn дренажа брзина од 75 базен пумпа е до 850 литри на час,што е околу 2 пати побрзо отколку со обичните пумпа. ????【Добра компатибилност】 : 16 ft анти-пресврт дренажа црево на базен мозоци пумпа е погодна за 1/2 " вода млазницата и може да се извлече од било која длабочина на базенот. 3/4" вода млазницата и 3/4"криво вода млазницата е погодна за дренажа црева и градинарски црева.25 ft кабелот за напојување зголемува растојанието помеѓу приклучок и вода за да се спречи електричен шок. ????【Добри услуги на клиентите】 : Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни, ве молиме ги споделите со нас и нашата служба за корисници тим ќе ви помогне да се вратат или наплата.Подводните Sump Пумпа, Пливање Вода Отстранување Пумпи, со Дренажа Црево & 25 Метри Екстра Долг Кабелот за Напојување, 900 GPH во Земјата. 1.Базен Покрие Пумпа : .Макс Проток : 850 GPH.Wattage : 75 watts.Должина На Кабелот За Напојување : 25 Ft.Приближна Тежина : 2 Килограми.AC : 110 V/60 HZ.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите