.

.

Виски-Brite Dobie Бои Чистење Влошки, Идеален за пример, перење на садови, Кујна, Бања и Повеќе, Scours Без Гребење, 24 Влошки

Виски-Brite Dobie Бои Чистење Влошки, Идеален за пример, перење на садови, Кујна, Бања и Повеќе, Scours Без

DEN 631.68

Износ
Во продавницата.

Перење без гребење од 1958 година. Лесен-за-задржете.Сите намена подлога.Не-Нула Чистење.Идеален за домаќинство чистење на задачи.Виски Деликатна Површината Сликар е Лента е одлична за површини на кои е потребно малку повеќе грижа, како што се дрво подови, позадина, кабинети, насликани base, и свежо обоен ѕидови* (*насликани од најмалку 24 часа пред).Оваа деликатна површината лента со нежни лепило може да остане на површини за до 60 дена и потоа лесно ги отстранува без да остават било леплива остатоци зад себе.Оваа лента карактеристики Работ-Lock Технологија која пломби од боја да се достави остри боја линии и чисти отстранување на вашиот повеќе чувствителни проекти, вклучувајќи акцент ѕидови, декоративни бои и дезени.Без разлика дали сте за заштита на вашата тврдо дрво подови од наслика ломотене или се случува надвор со декоративни mural, се потпираат на Скоч Деликатна Површината Сликар е Лента за професионална изгледа дека е лесно на вашиот површини.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите