.

.

weVSwe Бебе Дете Заштита од Сонце Осип Guard Костим за капење со Crotch Патент

weVSwe Бебе Дете Заштита од Сонце Осип Guard Костим за капење со Crotch Патент

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

Прекрасна печатење за да изберете - како што се фудбал, кошарка, Срца, Фламинго, Дрвја, чантата, итн.Патент затворање.Не цинк или други сонце заштитни хемикалии се додаде.Пред патент овозможува лесно и исклучување, дури и ако тужбата е влажно.На патент во crotch овозможува брз и лесен пелена промени. 100% на заштита од сонце доаѓа од ткаат на ткаенината.На патент во crotch овозможува брз и лесен пелена промени.Целосно покривање на нозе и ракавите - да обезбеди целосна заштита на бебиња и деца.Кул Ткаенина - задржи вашето бебе остане кул, дури и ако топли временски услови.UV 50+ бански може да го блокира над 98% од UVA и UVB зраци, не боли. 80% Полиестер, 20% Spandex.100% на заштита од сонце доаѓа од ткаат на ткаенината.Пред Патент со puller за лесно и исклучување и Патент размавта за заштита.Брз Сува - бебе ќе биде удобен и во и надвор од водата.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Пред патент овозможува лесно и исклучување, дури и ако тужбата е влажно.На заштита од сонце чувајте ги децата да играат безбедно надвор од куќата за долго време се користи.Целосно покривање на нозе и ракавите - да обезбеди целосна заштита на бебиња и деца.UV 50+ бански може да го блокира над 98% од UVA и UVB зраци, не боли.На заштита од сонце чувајте ги децата да играат безбедно надвор од куќата за долго време се користи.Прекрасна печатење за да изберете - како што се фудбал, кошарка, Срца, Фламинго, Дрвја, чантата, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите