.

.

Лажици 2 Парчиња Celadon Долго-ракува Лажици Дома Креативни Симпатична Керамички Тенџере Супа Лажици Глупак Супа Лажици За Супа И Каша Азиски Супа Лажици (Боја : Сина)

Лажици 2 Парчиња Celadon Долго-ракува Лажици Дома Креативни Симпатична Керамички Тенџере Супа Лажици Глупак

DEN 923.28

Износ
Во продавницата.

Поради прирачник за мерење, грешка од 0-3мм ќе се случи.На долго и криви се справи со дизајн, заоблени се справи, и светлината порцелански направи да се чувствувате удобно кога ќе го одржи.Материјал : Celadon; Големина : 23x6.5cm;Хуманизирано дизајн, криви се справи, удобен зафат, не се лизга испакнатини на дното, стабилна placement Thickened керамичка технологија, трајни, класични и убава форма. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.Хуманизирано дизајн, криви се справи, удобен зафат, не се лизга испакнатини на дното, стабилен пласман. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца.Овие елегантни Кинески лажици се убав подарок за колеги и пријатели. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере. Тоа не се вклучуваат предмети освен Лажица прикажани во производот фотографии.Напомена : 1.Стилот е едноставен, а боите се природни и елегантна, со додавање на благ атмосфера на маса, exuding вкусот на години. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.моли за милост!2.На долго и криви се справи со дизајн, заоблени се справи, и светлината порцелански направи да се чувствувате удобно кога ќе го одржи.Задебелена керамичка технологија, трајни, класични и убава форма.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите