.

.

JG Finneran 9-204B-2 HDPE Precleaned Широк Устата Тегла со Бела Полипропилен Затворање и F217 Наредени, 53-400mm Капа Големина, 1000mL Капацитет (Пакување од 72)

JG Finneran 9-204B-2 HDPE Precleaned Широк Устата Тегла со Бела Полипропилен Затворање и F217 Наредени, 53-400mm

DEN 3806.16

Износ
Во продавницата.

Precleaned - 32 оз, 1000m L Широк Устата Тегла, 53-400mm Конец, Бело на Затворањето, F217 Наредени - 72 најголемиот Дел Пакет.Контејнерите се обработени според Д. П. А. се препорачува миење процедури - Изми со лабораторија-одделение biodegradable, не-фосфат детергент; Печете со ASTM Тип I Де-ionized вода; Рерна суви; и Собрани во contaminate-слободен средина.Надворешноста на секој случај е означен со многу на број.Секој случај содржи копија на перење "Стандардна оперативна Процедура".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите