.

.

IPX8 водоотпорен Мобилен телефон торбичка - случај - торба - Lanyard, Armband и Аудио Џек За Мобилни Телефони до 6 инчи големина

IPX8 водоотпорен Мобилен телефон торбичка - случај - торба - Lanyard, Armband и Аудио Џек За Мобилни Телефони

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

IPX8 Водоотпорен случај до 30 метри.Floatable.Armband и аудио џек.Одговара на сите мобилни телефони до 6" во големина.Екран на допир за чувствителни.Floatable IPX8 Водоотпорен Случај/Видиме Торбичка Со Armband и Аудио Џек За 4.5-6 инчен Мобилни Телефони.Одговара на сите телефони за 4,5 до 6 инчи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите