.

.

СМ SunniMix Подводни Водоотпорен Мобилен Телефон Торбичка Сува Торба Случај

СМ SunniMix Подводни Водоотпорен Мобилен Телефон Торбичка Сува Торба Случај

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Супер перспектива јасно прозорец дизајн со високо чувство на допир, совршен за преземање на слики, видеа и проверка на e-mail.Со едноставен snap и кодот за пристап, лесно да се задржи надвор вода, снег, прашина, песок и нечистотија.IPX8 Заверена водоотпорен, погодна за отворен спортски, кампување, пливање, сурфање, kayaking, canoeing, пловењето и сл.Доаѓа со вратот рака за лесен и удобен сметководствена.Универзална одговара на повеќето паметен телефон до 6 инчи.Опис : - Универзална одговара на повеќето паметен телефон до 6 инчи. - Супер перспектива јасно прозорец дизајн со високо чувство на допир, совршен за преземање на слики, видеа и проверка на e-mail. - Доаѓа со вратот рака за лесен и удобен сметководствена. - Со едноставна snap и кодот за пристап, лесно да се задржи надвор вода, снег, прашина, песок и нечистотија. - IPX8 Заверена водоотпорен, погодна за отворен спортски, кампување, пливање, сурфање, kayaking, canoeing, пловењето и сл.Спецификација : - Материјал : ПВЦ Боја : Можете да изберете Големина : Прибл. 21 x 10.8 x 1.7 cm/8.27 x 4.25 x 0.67 inch Notes : - 1. Употреба температура : под 40 целзиусови степени - 2. Не се стави во топла вода или нешто во висока температура - 3. Пред користење, ве молиме да се стави нешто внатре да имаат тест и бидете сигурни дека нејзините не се скрши - 4. Ве молиме имајте на торбичка устата надолу за да се избегне вода во торбичка кога се земе телефонот out Package Вклучува : 1 Парче Водоотпорен Телефон Bag Note : ве Молиме овозможи 1-3cm грешки поради прирачник за мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!Различни производи; Висок квалитет; Најдобра цена; добри Услуги на клиентите; Брзо трансакцијата.Ние ќе ви даде пријатен и задоволување на шопинг искуство!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите