.

.

01 Нуркање Телефон Торба, Лебдат Пливање Телефон Торба Супер Големина за Пасош Картичка или во Готовина за Сите паметни телефони Под 7 Инчи

01 Нуркање Телефон Торба, Лебдат Пливање Телефон Торба Супер Големина за Пасош Картичка или во Готовина за

DEN 356.40

Износ
Во продавницата.

Можете да го користите копчето за да се разбудам, исто така може да го користите разбуди .Обезбедува целосна заштита, со цел за подводни пливачи, сурфери и нуркачи. Ве молиме да се држат настрана од било кој објект, со длабока острина.Обезбедува целосна заштита, со цел за подводни пливачи, сурфери и нуркачи. На сите‑насочен транспарентен материјал го прави лесен за употреба и чувствителни на екран‑допир.Функција : 1.0 инчи : За IOS11/11 Pro/11 Про Max/XR/XS MAX; За Samsung S10+/S10/ S10e/S9/S9+/Note10/9; За Google Пиксели; За Мото; За Еден Плус; За LG; За Xperia Quantity : 1 Set Package Листа : 1 Сет Водоотпорен Телефон Pouch2 x Виси Rope Note : 1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите