.

.

sakalaexp Водоотпорен Телефон Торбичка Универзална Водоотпорен Торбичка Транспарентен Подводни Видиме Сува Торба Случај за Спорт, Пливање Пловењето Риболов

sakalaexp Водоотпорен Телефон Торбичка Универзална Водоотпорен Торбичка Транспарентен Подводни Видиме Сува

DEN 1778.40

Износ
Во продавницата.

Ако сакате да се игра во водата, мора да не ја пропуштајте оваа точка.На водоотпорен сува торба за на плажа, базени, риболов, пливање, пловењето, kayaking, нуркањето и воден парк активности.Ексклузивно направени за нежен допир и одговор.Таа овозможува нормална на екран на допир, камера и други функции во вода.Употреба : ве Молиме да го отстраните дебели телефон случај пред поставување на телефонот во сува торба.Телефонот може да бидат погодени од притисок на одредени вода длабочините, кои ќе влијаат на работата на екранот на допир.Во овој случај, ве молиме притиснете го копчето за јачина на звук копче за да правите фотографии.Карактеристики едноставна snap и кодот за пристап, лесно да се задржи надвор вода, снег, прашина, песок.Не само за телефон, но сите други сакате да се држи подалеку од водата.Сигурен По-продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите