.

.

4 Пакет ProCase Универзална Видиме Водоотпорен Торбичка Сува Торба Подводни Случај на Пакет со Пливаат Шамандура Ранец 35L Пливање Меур Безбедност Плови Водоотпорен Су

4 Пакет ProCase Универзална Видиме Водоотпорен Торбичка Сува Торба Подводни Случај на Пакет со Пливаат Шамандура

DEN 402.48

Износ
Во продавницата.

Овој пакет содржи : 4 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со јасна боја, одговара на сите паметни телефони до 7" дијагонала големина (Одредени големиот екран телефони треба да се отстрани заштитни случај); заедно со една 35 L светло-обоени пливаат шамандура ранец.Јасно Прозорецот на двете предната и задната страни, совршен за преземање на слики, видеа и проверка на e-mail. 100 метри IPX8 Заверена водоотпорен; Нуди водоотпорен / snowproof / dirtproof заштита на вашиот уред додека одржување на целосен екран на допир за функционалност.Висока Видливост : 35 L светло-обоени пливаат шамандура ранец е од исклучително забележува во езера, океани и други отворени води, со што пливач повеќе видливи за lifeguards, boaters, сурфери, џет ски, кајаци, канута и други отворени води возила; Око-фаќање на боја исто така може да ги задржи опасна морски животни далеку, обезбедување на сигурен начин да се плови и одмор додека пливање.Чување на Лични Предмети : Карактеристики на суво складирање оддел кој е одделен од гумени воздушна комора, чување лични работи, сув како очила за сонце, сонце, вода чевли, облека, крпа, паричник, клучеви итн.; Супериорен најлон ткаенина материјал обезбедува долготрајни вода доказ заштита за вашите лични предмети на крајот на вашиот пливање (ве Молиме да НЕ се стави остри предмети во сува кеса).Овој пакет содржи : 4 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со јасна боја, одговара на сите паметни телефони до 7" дијагонала големина (Одредени големиот екран телефони треба да се отстрани заштитни случај); заедно со една 35 L светло-обоени пливаат шамандура ранец.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите