.

.

Чудо Vet - Високо Протеинска зголемување на телесната Тежина Куче Храна - Возрасни и Кутре Храна - Природни За Тежина, Раст, Здравје, и Чувствително Варење - Vet Одобрени

Чудо Vet - Високо Протеинска зголемување на телесната Тежина Куче Храна - Возрасни и Кутре Храна - Природни

DEN 186.96

Износ
Во продавницата.

КАЛОРИИ ГУСТА ВИСОКО ПРОТЕИНСКА КУЧЕ ХРАНА : 600 Калории по чаша.Тоа е повеќе од било кој друг куче храна во светот.Ова високо калории куче храна е идеална за додавање на здрава тежина на вашето куче БРЗО.НАЈДОБРА ХРАНА ЗА ОДГЛЕДУВАЊЕ на PUPPIES : Лесно да се вари и пријател на желудникот.Калории-густа храна создава помалку стомакот катастрофа и им помага на куче е чувствително варење.Ја ПОДОБРУВА ЗДРАВЈЕТО И ТЕЖИНА ПОБРЗО : Нема други куче храна содржи повеќе калории, и ниту една друга храна или тежина gainer ќе додадете тежина на вашето куче побрзо.Испорачува резултати во малку, како и 24 часа.НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ СОСТОЈКИ : Направени во САД со состојки извори во САД. 100% природни состојки, БЕЗ спојници, НИШТО вештачко.Само премиум САД извори состојки.ВЕТЕРИНАР ОДОБРЕН : Целосна и правилна Исхрана За Сите Возрасти - Puppies, Возрасни, Виш Кучиња.Им даде на вашиот виршла најздравите храна на пазарот со Чудо Ветеринар Високи Калории Куче Храна за зголемување на телесната тежина.Едноставно кажано, овој високо калории ветеринар-одобрени храна е апсолутно најдобар дека парите можат да купат.Нема други куче храна во светот содржи повеќе калории по чаша, и нема друг куче храна ќе додадете здрава тежина на вашето куче побрзо.ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ и сите раси.Погоден за кучиња на возраст од 4 недели и постари.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите